Заява про відкладення провадження виконавчих дій 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Державному виконавцю

Міжрайонного відділу Державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах

міста Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Чорному Василю Романовичу

 

Виконавче провадження № 45325684

 

Боржника: Чалого Юрія Васильовича

адреса мешкання: 61063, м. Харків,

вул. Авіахімічна, буд. 3, кв. 3,

тел. +38 057 777 33 33

 

в особі представника за довіреністю

Боголюбова Олександра Івановича

адреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53,

оф. 18

тел. (057) 704 32 32

 

ЗАЯВА

 • про відкладення провадження виконавчих дій

  Інформативно з порівняльною таблицею змін до Закону України "Про виконавче провадження" що набрали чинності з 05.10.2016 можна ознайомитись за (посиланням).

 

16 грудня 2016 року Жовтневий районний суд міста Харкова у справі № 985/4562/16 за позовом Корецького Р.А. до Чалого Ю.В. про стягнення суми боргу за договором позики вирішив стягнути з Чалого Ю.В. на користь Корецького Р.А. борг у сумі 1000 дол. США та 12 568 гривень.

 

27 грудня 2016 року на виконання зазначеного судового рішення, яке набрало законної сили, Жовтневий районний суд м. Харкова видав виконавчий лист, який був пред'явлений позивачем, як стягувачем для примусового виконання у Міжрайонний відділ ДВС по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харкова ГТУЮ у Харківській області.

 

28 грудня 2016 року державний виконавець Чорний В.Р. виніс постанова про відкриття виконавчого провадження № 45325684.

 

Відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України «Про виконавче провадження», у разі якщо викладена у виконавчому документі резолютивна частина рішення є незрозумілою, виконавець або сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення відповідного рішення.

 

4 січня 2017 року Чалий Ю.В. звернувся у Жовтневий районний суд міста Харкова із заявою про роз'яснення рішення суду від 17 грудня 2016 року по справі № 985/4562/16, а саме щодо визначення еквіваленту у гривні суми заборгованості в іноземній валюті за договором позики. Неясність у цій частині рішення перешкоджає проведенню виконавчих дій. Розгляд справи призначено на 10 січня 2017 року.

 

 • Відповідно до ч. 1 ст. 32 Закону України “Про виконавче провадження” за наявності обставин, що перешкоджають проведенню виконавчих дій (хвороба сторони виконавчого провадження, відрядження сторони виконавчого провадження, стихійне лихо тощо), або з інших підстав, внаслідок виникнення яких сторони були позбавлені можливості скористатися правами, наданими їм цим Законом, виконавець може відкласти проведення виконавчих дій з власної ініціативи або за заявою стягувача чи боржника на строк до 10 робочих днів.

  Закон України "Про виконавче провадження" не містить вичерпного переліку обставин, що є підставами для відкладення виконавчих дій, залишаючи вирішення цього питання на розсуд державного виконавця.

 

З метою забезпечення безперешкодного проведення виконавчих дій, на підставі викладеного, керуючись ст. 31, 32 Закону України “Про виконавче провадження”, боржник, -

 

ПРОСИТЬ:

 

відкласти провадження виконавчих дій у виконавчому провадженні № 45325684 .

 

Додатки:

1. Копія довіреності представника боржника;

2. Копія заяви про роз'яснення рішення суду від 4 січня 2017 року.

 

 • 5 січня 2017 року ________________Представник за довіреністю

  Рішення виконавця про відкладення проведення виконавчих дій може бути оскаржене протягом трьох робочих днів з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи законних інтересів.

О.І. Боголюбов

 • Інформативно з порівняльною таблицею змін до Закону України "Про виконавче провадження" що набрали чинності з 05.10.2016 можна ознайомитись за (посиланням).

 • Закон України "Про виконавче провадження" не містить вичерпного переліку обставин, що є підставами для відкладення виконавчих дій, залишаючи вирішення цього питання на розсуд державного виконавця.

 • Рішення виконавця про відкладення проведення виконавчих дій може бути оскаржене протягом трьох робочих днів з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи законних інтересів.

   

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"