Пакетна пропозицiя - Поділ спільного майна подружжя 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

 

Пакетна пропозиція “Поділ спільного майна подружжя” містить основні документи необхідні для поділу спільної сумісної власності подружжя в судовому порядку.

Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

Пакетна пропозиція містить довідник з судових справ про поділ майна подружжя/ осіб, які проживали разом без реєстрації шлюбу (інформативний документ, що розкриває основні питання звернення до суду з вказаним вимогами: підсудність, ставка судового збору, спосіб формування ціни позову, предмет доказування, приблизний перелік документів, застосування позовної давності тощо) та наступні проекти документів:

 

Позовну заяву про поділ майна подружжя.

У позовній заяві про поділ майна та примітках до неї наведено змістовне обґрунтування поділу майна подружжя, враховуючи спільні боргові зобов'язання сторін спору. Крім того, документ розкриває порядок та умови призначення одному з подружжя компенсації різниці вартості часток в спільному майні та підстави для збільшення частки в спільному майні.

 

Позовну заяву про визнання факту проживання, встановлення факту проживання однією сім'єю, визнання майна спільною сумісною власністю та поділ майна.

Вказаний позов призначений для вирішення спору про поділ майна в натурі набутого особами за час проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу та враховує усі необхідні позовні вимоги такого спору. Документ містить в собі аналітичну підбірку судової практики судів вищих інстанції щодо умов визнання набутого такими особами майна спільною сумісною власністю, зокрема, у період до 2004 року (набрання чинності Сімейним кодексом України).

 

Заяву про виклик свідків, яка доповнює Позовну заяву про визнання факту проживання, встановлення факту проживання однією сім'єю, визнання майна спільною сумісною власністю та поділ майна в частині доказування факту проживання однією сім'єю.

 

Заяву про призначення експертиз: автотоварознавчої, оціночно-будівельної, будівельно-технічної.

Обрані експертизи є актуальними при поділі майна подружжя та осіб, які проживали разом без реєстрації шлюбу. Автотоварознавча експертиза має бути проведена, у разі коли сторони спору не дійшли згоди щодо вартості КТЗ, що є об'єктом спільної сумісної власності, оціночно-будівельна — визначення вартості нерухомого майна, його частин. Будівельно-технічна експертиза вирішує питання можливості розділу майна в натурі, виділення часток. Питання експертам в документах сформовані з урахуванням методичних рекомендацій.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"