Пакетна пропозицiя - Створення ТОВ за новим Законом 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Пакетна пропозиція: “Створення ТОВ за новим Законом” містить документи (Статути, Протоколи, Заяви) необхідні для створення та проведення державної реєстрації юридичної особи організаційно-правової форми товариство з обмеженою відповідальністю, для реєстрації ТОВ платником єдиного податку та податку на додану вартість, а також покрокові рекомендації щодо оформлення власних установчих та інших документів.

 

Документи створені відповідно до Закону України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". 

Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

 

Пакетна пропозиція містить зразки наступних документів:

 

Статут товариства з обмеженою відповідальністю

Новий! Максимально готовий Статут для Вашого Товариства. Розроблений відповідно до змін у законодавстві, зокрема, з урахуванням вимог Закону "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".

 

Протокол Загальних Зборів Учасників про створення ТОВ

Протокол Загальних Зборів Учасників про створення товариства з обмеженою відповідальністю визначає первинні дані щодо створюваного підприємства, зокрема, його найменування, місцезнаходження, перелік засновників, виконавчий орган Товариства тощо. Протокол підлягає подачі державному реєстратору (нотаріусу тощо) для проведення реєстрації новостворюваної юридичної особи.

 

Рішення одноособового засновника про створення ТОВ

Визначає первинні дані щодо створюваного підприємства одноособово. Підлягає подачі державному реєстратору (нотаріусу тощо) для проведення реєстрації новостворюваної юридичної особи.

 

Реєстр присутніх осіб на Загальних Зборах Учасників

Такий документ містить відомості про персональні дані осіб, що були присутні на Загальних Зборах. Він не підлягає подачі державному реєстратору, проте є необхідним в разі виникнення спору щодо наявності кворуму Загальних Зборів Учасників Товариства.

 

Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи

В пакетній пропозиції розміщений приклад заповненої заяви про державну реєстрацію створення юридичної особи за формою Мін’юсту від 18.11.2016 року. Містить практичні рекомендації з її заповнення.

 

Заява про застосування спрощеної системи оподаткування

Така заява може бути подана державному реєстратору одночасно із документами для проведення реєстрації юридичної особи. Заява розроблена для реєстрації  юридичної особи платником єдиного податку.

 

Реєстраційна заява платника ПДВ

Заява містить рекомендації щодо її заповнення. Може бути подана держаному реєстраторові разом з документами для проведення державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю.

 

Запити на витяги з Реєстрів платників єдиного податку, платників ПДВ

Такі запити необхідні для документального підтвердження (у взаємовідносинах із контрагентами) реєстрації ТОВ платником єдиного податку та/або платником ПДВ. Подаються безпосередньо до контролюючого органу після отримання інформації про реєстрацію юридичної особи платником відповідних податків. При цьому слід пам’ятати, що отримання витягів, на сьогоднішній день, є необов’язковим.

 

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"