Пакетна пропозицiя - Кадрові документи на підприємстві: від А до Я 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Пакетна пропозиція "Кадрові документи на підприємстві від А до Я" включає в себе весь необхідний "мінімум" зразків та бланків документів, які стосуються кадрових питань й суміжних з ними питань з основної діяльності підприємства. Їх використання у значній мірі полегшує роботу HR-менеджера, містить практичні рекомендації з багатьох питань, що належать до кола обов’язків вказаної посадової особи.

Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.


Пакетна пропозиція містить наступні проекти документів:

 

Колективний договір, правила внутрішнього трудового розпорядку, положення про оплату праці

Результати комплексного аналізу та систематизації законодавства про працю (в т.ч. охорону праці) відображені у підготовлених документах та можуть бути застосовані підприємствами будь-якого профілю діяльності.

 

 

Штатно-облікові документи

Містять наказ про затвердження штатного розпису та, безпосередньо, штатний розпис, в яких надані практичні роз’яснення щодо оформлення таких документів.

 

 

Наказ про встановлення режиму роботи (на період свят), наказ про затвердження посадових (робочих) інструкцій, типова форма П-2 "Особова картка працівника"

 

 

Документи з призначення-звільнення працівників складають бланки форм наказів про призначення / звільнення працівників, повідомлення до ДФС про прийняття на роботу працівника, в яких увага HR-менеджера прикута до останніх нововведень чинного законодавства.

 

 

Документи з оформлення відпусток

Такий розділ пакетної пропозиції містить документи від "загальних" по підприємству (як то наказ про затвердження графіку відпусток та графік відпусток), до документів з надання відпустки окремому працівникові (повідомлення про надання відпустки, заява про надання відпустки та відповідний наказ).

 

 

Відрядження працівників

Документи щодо відрядження складають наказ про відрядження працівника та Звіт про використані відрядженим працівником коштів. Визначено вимоги до оформлення та строків складання документів у взаємозв’язку з вимогами Податкового кодексу України.

 

Облік робочого часу

Таким розділом наводяться форми документів, ведення яких забезпечить належний облік робочого часу на підприємстві, зокрема, журнал обліку робочого часу, табель обліку робочого часу.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"