Пакетна пропозицiя - Документи для створення громадської організації 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

  • Пакетна пропозиція “Створення громадської організації: покрокові інструкції” включає повний комплект документів, подання яких передбачено приписами національного законодавства з питань діяльності громадських організацій. Пакетна пропозиція, що пропонується до Вашої уваги, розроблена для громадської організації, метою діяльності якої є розвиток в Україні нового виду їздового спорту в собачих упряжках, проте, може бути застосована для будь-якої організації з внесенням окремих змін.

    Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

Пакетна пропозиція включає в себе проекти наступних документів:

 

1. Протокол про створення громадської організації. Визначає основоположні дані щодо громадської організації: найменування, місцезнаходження, мету діяльності, керівні органи, порядок реєстрації та інші положення, обов’язкова наявність яких у протоколі визначена законодавчими актами з питань регулювання діяльності громадських організацій.

 

2. Додаток до протоколу - реєстр осіб, присутніх на установчих зборах громадської організації - містить інформацію щодо засновників та інших осіб, що були присутні на установчих зборах.

 

3. Відомості про керівні органи - документ, який конкретизує інформацію щодо керівних органів громадської організації, визначених у протоколі установчих зборів.

 

4. Статут громадської організації визначає мету та напрямки діяльності такої організації, порядок набуття та припинення членства, права й обов’язки членів громадської організації, містить відомості про склад, повноваження, порядок прийняття рішень органами управління, джерела фінансування, інші відомості, визначені чинним законодавством.

 

5. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи представлена за формою Мін’юсту від 18.11.2016 року та містить роз’яснення щодо її оформлення.

 

6. Відомостями про представника є документ, який містить дані щодо особи, уповноваженої установчими зборами на проведення державної реєстрації громадської організації.

 

7. Заяву про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій (бланк) - обов’язковість подання такої заяви під час державної реєстрації встановлена новою редакцією Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".

 

8. Повідомлення ДФС про прийняття на роботу працівника (бланк) - надані роз’яснення, спрямовані на виключення ризиків притягнення до відповідальності юридичної особи у зв’язку із невчасним повідомлення про прийняття на роботу працівника (в т.ч. Президента громадської організації, членів Правління).

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"